با توجه به تعلیق فداسیون فوتبال هند؛

برنامه مسابقات جام باشگاههای زنان آسیا تغییر کرد

پس از تصمیم فدراسیون بین المللی فوتبال، فیفا مبنی بر تعلیق کلیه فعالیت های فدراسیون فوتبال کشور هند، تیم گوکولام کرالا به عنوان تنها نماینده این کشور در مسابقات جام باشگاههای زنان آسیا 2022، با تصمیم AFC از این مسابقات کنار گذاشته شد.

همچنین با توجه به منفی شدن نتیجه آزمایش کرونای همه اعضای کاروان خاتون بم، این تیم عصر روز گذشته به همراه عوامل اجرایی و داوران کنفدراسیون فوتبال آسیا با یک پرواز اختصاصی از تاشکند عازم شهر قارشی، محل برگزاری مسابقات جام باشگاههای زنان آسیا شدند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه خاتون بم، اعضای این تیم نسبت به کیفیت محل اقامت در نظر گرفته شده گله مند بودند که با اعتراض شدید ایمان فرزین، مدیر اجرایی باشگاه به کنفدراسیون فوتبال آسیا، فدراسیون فوتبال ازبکستان نسبت به تغییر و استقرار هتل محل اقامت نماینده کشورمان اقدام نمود.

گفتی است با توجه به انصرف تیم اردنی از مسابقات و همچنین تعلیق فدراسیون فوتبال کشور هند، خاتون بم (ایران) و سوگدیانا (ازبکستان) تنها تیمهای حاضر در مرحله گروهی منطقه غرب آسیا خواهند بود که بصورت دو مسابقه رفت و برگشت در روزهای 29 مرداد و اول شهریور، یک پای فینال مسابقات جام باشگاههای زنان آسیا را در فصل 2022 مشخص خواهند کرد.

نوشتهٔ پیشین
دو بازی دوستانه خاتون بم با دو تیم اروپایی
نوشتهٔ بعدی
تساوی خاتون بم و سوگدیانا

اشتراک گذاری

آخرین اخبار

فهرست